skip to Main Content
خرید کوره القایی ارزان

خرید کوره القایی ارزان

کوره های القایی قیمت‌ها و ظرفیت‌های متفاوتی دارند که برای خرید یک کوره القایی باید لحاظ شوند. همچنین بنا به کاربر کوره های القایی می‌توانند برخی از اجزای اضافی هم داشته باشند. مثلاً کوره‌های القایی ذوب اغلب بوته دیرگداز و محفظه نگه دارنده آن را دارند. یا کوره های ذوب القایی تحت خلأ (VIM) نیازمند تجهیزات وکیوم و پمپ خلأ است که تجهیزات کوره را و بالتبع قیمت آن را افزایش می‌دهد. برای خرید یک کوره القایی ارزان باید اول نیاز به درستی تعیین گردد.

ارزان ترین کوره های القایی معمولاً انواع کوچک ذوب با ظرفیت کم هستند. همچنین کوره‌های القایی بریزینگ و کوره های القایی پیش‌گرم کوچک نیز جزو ارزان ترین کوره های القایی به حساب می‌آیند.

در ایران و با توجه به نوسانات قیمت ارز نمی‌توان قیمت دقیقی برای کوره القایی ارزان ارائه داد اما به طور عام محدوده قیمتی کمتر ۵۰ میلیون تومان دارند.

راهنمای خرید کوره القایی ارزان

اگر شما نیاز به ذوب فلزاتی همچون آهن، فولاد، مس و آلیاژهای آن و یا آلومینیم و آلیاژهای آن را توسط کوره های القایی دارید حتماً ظرفیت کاری خود را مشخص کنید. از نظر تئوری عموماً ظرفیت کوره های ذوب القایی صنعتی برای فلزات فوق از ۵۰ کیلو گرم تا چند تن متغیر است.

پس از تعیین ظرفیت کوره، نوبت به فرکانس عمل (یا همان سرعت ذوب) کوره القایی دارید. یک کوره القایی ارزان معمولاً فرکانس پائین تری داشته و سرعت آن نیز در ذوب پایین‌تر می‌باشد.

ما پیشنهاد می کنیم بجز برای کاربردهای خاص از کوره های ذوب القایی با فرکانس پایین استفاده نکنید.

اما اگر شما با فلزات گرانبهایی همچون طلا، نقره و … که نیاز به ذوب دارند کار می‌کنید به راحتی یک کوره القایی ارزان با ظرفیت کمتر ۵۰ کیلوگرم را می‌توانید از بازار تهیه کنید که مشخصاً برای کاربرد مورد نظر شما طراحی شده اند. این کوره های معمولاً فضای زیادی نیاز ندارند و در یک اتاق کار کوچک هم قرار می‌گیرند.

کوره القایی کوچک تجهیزات جانبی کوچکتر و کمتری هم دارد.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و سفارش یک کوره القایی متناسب با نیاز خود و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

 

محمد طلایی زاده

۰۰۱۱۲۲۳۳۴۴

 

مراجع

Back To Top